UWAGA! Przeglądasz nieaktualną ofertę z 2021 roku.

Jarosławiec - Obóz rekreacyjny 12-18 lat

KOLONIE 2021

SYMBOL: APJO
KRAJ: Polska
REGION: Wybrzeże Bałtyku
MIASTO: Jarosławiec
RODZAJ: Rekreacja
WIEK: 12-18 lat

CENA OD: 1749 PLN


Warunki uczestnictwa
Karta Kwalifikacyjna/Kolonijna

INFORMACJE O OFERTACH
tel. +48 12 631 77 30 kom. +48 791 278 613
kom. +48 531 550 595

Jarosławiec to malownicza nadmorska miejscowość, położona w otoczeniu sosnowych lasów, obok jeziora Wicko, w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Z dala od zgiełku i hałasu.
To tutaj dzieci nauczą się samodzielności pod czujnym okiem kadry, która wpoi dobre nawyki, ucząc współpracy w grupie, a program dobrany do możliwości i zainteresować uczestników sprawi, że wyjazd ten będzie wspaniałym wspomnieniem!
Państwa pociechy będą mogły liczyć na dyskrecję oraz pomoc wychowawcy, będącego do jego oraz Państwa dyspozycji przez cały czas trwania obozu.

Kolonie i Obozy Jarosławiec 2021
Kolonie i Obozy Jarosławiec 2021

Nasza kadra doskonale wie jak połączyć słoneczne plażowanie z aktywnym spędzaniem czasu.
Mają oni mnóstwo pomysłów, wśród których, oprócz relaksu i plażowania, na pewno każdy z Was znajdzie coś dla siebie.
Duża dawka wodnego szaleństwa pod nadzorem ratownika i odpoczynek na nowo usypanej plaży w Jarosławcu – miejscowości z najczystszą wodą na środkowym wybrzeżu Bałtyku - wiecie, że nazywają ją polskim Dubajem?
Nieopodal ośrodka znajduje się nowoczesne Muzeum Bursztynu, w którym zobaczycie m.in. bursztynowy las, kopalnię bursztynu oraz inkluzje, czyli ciała obce zatopione w minerale. Spędzicie militarny dzień, w trakcie którego będziecie strzelać z łuku, karabinka pneumatycznego i przejdziecie sprawnościowy tor przeszkód. Wakacyjny relaks uzupełnimy zajęciami sportowymi. Zagramy w piłę siatkową, piłkę nożną, badmintona, rozegramy spartakiadę i integrujące wszystkich wyścigi rzędów. Będziecie również korzystać z krytego basenu na terenie ośrodka.
Zostaniecie wojownikami podczas Lasermanii - jest to zabawa, w trakcie której strzelacie w przeciwnika wiązką światła z karabinków, a jego opaska zlicza Wasze trafienia! Świetna zabawa z elementami rywalizacji.
Jakby tego było mało czekać Was będzie gra terenowa, dyskoteki, karaoke, ognisko i konkursy z nagrodami. Pobyt nad morzem nie może odbyć się bez niesamowitych zachodów słońca, a dla chętnych zogranizowany będzie chrzest morski.
Wspólny czas umilą Wam również gry planszowe i fabularne (Mafia, Prawo Dżungli, Dixit, Alias Party, Białe i Czarne Historie) rozwijające wyobraźnię i kreatywność. Nie zabraknie także wieczorków tematycznych, takich jak „Piżama Party”, „Mam Talent”, wybory „Miss i Mistera”, które pozwolą Wam na maksa się odprężyć!

Kolonie i Obozy Jarosławiec 2021
Kolonie i Obozy Jarosławiec 2021

1/ Fotorelacja – wspomnienia z wakacji w formie zdjęć zapisanych na płycie – 40 PLN
2/ Fotorelacja- wspomnienia z wakacji w formie zdjęć do pobrania online- 35 PLN
3/ Park linowy - spora dawka adrenaliny i zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu - 35 PLN
4/ Bumper Ball- super zabawa w przezroczystych kulach - 39 PLN
5/ Archery Tag – to drużynowa walka na łuki za pomocą specjalnych, bezpiecznych strzał z piankowym grotem. Strzała nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu jest więc doskonałą aktywnością dla dzieci i młodzieży. Niewymagane jest doświadczenie w strzelaniu - 40 PLN
6/ Lasermania - bezpieczna zabawa, w której próbujemy pokonać przeciwnika za pomocą wiązki światła, a jego kamizelka zlicza nasze trafienia - 45 PLN
7/ Aquapark „Panorama Morska” - dwa wejścia do największego nad Bałtykiem kompleksu basenów zewnętrznych z podgrzewaną wodą, sztuczną falą, rwącą rzeką, łaźnią parową, biczami wodnymi – 120 PLN
8/ Oceanarium i Aquapark w Stralsund (Niemcy) – wycieczka do najnowocześniejszego oceanarium w Europie i wspaniała zabawa w wodnym parku rozrywki z ciepłym posiłkiem. – 375 PLN

Cena całodziennych wycieczek obejmuje: ciepły posiłek, transport, bilety wstępu, obsługę pilota, prowiant oraz ubezpieczenie KL i NNW za granicą.
Wymagane jest posiadanie ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

OW RAFA - ul. Nadmorska 1, 76-107 Jarosławiec
Na ogrodzonym i dozorowanym terenie znajdują się murowane jednopiętrowe budynki z pokojami 5-, 6-osobowymi z łazienkami i łóżkami piętrowymi.
Do waszej dyspozycji: basen z podgrzewaną wodą, świetlica, boiska do piłki siatkowej, piłki nożnej i koszykówki, sala dyskotekowa, stoły do ping-ponga, kryta hala sportowa.
Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Uczestnicy obozu mogą bezpłatnie korzystać z WiFi na terenie obiektu.

Zakwaterowanie: 10 noclegów (9 noclegów podczas 6 turnusu)
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + deser) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek: kolacja, w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie, w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.
Opieka pedagogiczna. Program obozowy.

Lista dostępnych miast wyjazdowych:
Dojazd własny0 zł
Białystok200 zł
Bydgoszcz150 zł
Elbląg200 zł
Gdańsk150 zł
Gliwice180 zł
Głogów180 zł
Gorzów Wielkopolski130 zł
Jastrzębie-Zdrój200 zł
Katowice180 zł
Kielce180 zł
Konin150 zł
Kraków200 zł
Leszno150 zł
Lębork130 zł
Lubin180 zł
Łódź150 zł
Olsztyn200 zł
Opole180 zł
Piła80 zł
Piotrków Tryb.180 zł
Płock180 zł
Poznań130 zł
Rybnik200 zł
Słupsk100 zł
Świebodzin150 zł
Toruń150 zł
Wałcz0 zł
Warszawa180 zł
Włocławek180 zł
Wodzisław Śląski200 zł
Wrocław180 zł
Zielona Góra150 zł

Jarosławiec 2021 Kolonie i Obozy

Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży, opłat za imprezy fakultatywne, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 zł, obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 zł.
Uczestnicy wyjeżdżający za granicę muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty. Zakup wycieczek fakultatywnych nieznacznie wpłynie na realizację programu obozowego.
Planowany dojazd do ośrodka ok. godz. 19:30, planowany wyjazd z ośrodka o godz. 07:45. Dojazd własny: zapraszamy na godzinę 19:00, wyjazd nie później niż o godz. 08:00.
Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej z wpisanym numerem PESEL oraz o podpisaniu bagaży podróżnych dzieci.
Możliwość zamówienia diety wegetariańskiej- 100zł/os./pobyt
Gwarantujemy całodobowy dostęp do wody pitnej dla uczestników obozu - w miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą metalowego kubka lub bidonu.
Osoby, które wykupią fotorelację na płycie CD otrzymają ją drogą listowną po zakończeniu obozu.
Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego nasz pracownik sprawdzi dostępność miejsc oraz aktualne promocje i prześle umowę na podany w formularzu adres email. Umowa ważna jest 48 godzin. W tym czasie należy dokonać wpłaty w wysokości 30% wartości wskazanej na umowie. Dopłata do pełnej kwoty płatna jest do 3 tygodni przed wyjazdem. W przypadku rezerwacji oferty, której termin rozpoczęcia jest krótszy niż 3 tygodnie od wypełnienia formularza, wysyłana umowa jest ważna tylko przez 24 godziny a wysokość wpłaty to 100%.

Aby dokonać rezerwacji tej oferty kliknij w słowo rezerwuj przy interesującym Cię terminie.

Przypominamy o możliwości zapłaty z wykorzystaniem Bonu Turystycznego. Przy chęci wykorzystania bonu należy przesłać do nas kod obsługi płatności. Podczas realizacji płatności będziemy do Państwa dzwonić w celu otrzymania kodu sms do potwierdzenia płatności w systemie ZUS.

Jarosławiec - Obóz rekreacyjny 12-18 lat

Symbol Data Cena od


© Mój Londyn - info(at)mojlondyn.pl
tel. 12-631-77-30 kom. 791-278-613 kom. 531-550-595

Opublikowane na stronach internetowych mojlondyn.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Kolonie i obozy nad morzem   Kolonie i obozy w górach   Kolonie i obozy w Bieszczadach   Kolonie i obozy na Mazurach